Головна / Новини / Новини регіону / ЗРОБИМО РАЗОМ ПЕРШИЙ КРОК ДО УСПІШНОЇ ПРОФЕСЙНОЇ КАР’ЄРИ

12.03.2019

Категорія: Новини регіону

Провідні фахівці з профорієнтації Олевської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості продовжують і в березні роботу з проведення профорієнтаційних заходів та презентації веб-базової платформи «Моя професія: консультаційна мережа» державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар’єри, для старшокласників загальноосвітніх шкіл Олевського району. 

Школярі 8-9 класів Сущанської, Юрівської, 8-11 класів Майданської, Лопатицької загальноосвітніх шкіл та Новоозерянського і Дружбівського навчально-виховних комплексів дізналися про сучасні послуги та програми з профорієнтації служби зайнятості для учнівської молоді. На уроках «Професії майбутнього», «Обираємо професію разом», «Моє професійне майбутнє» учні отримали багато корисної інформації про стан ринку праці на Олевщині та розглянули професії, які є найбільш актуальними. Діти навчилися орієнтуватися у світі професій та отримали рекомендації та поради, щодо правил вибору майбутнього професійного шляху в тому числі за допомогою проходження профдіагнастичного тестування для виявлення й розуміння, який вид діяльності більше підходить і може стати правильним в майбутньому професійному визначені. 

Також учням презентували можливість пройти онлайн тестування на веб-базовій платформі «Моя професія: консультаційна мережа» державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар’єри, що допоможе в себе вдома оцінити власні здібності, інтереси та можливості, усвідомлено обрати майбутню професію. 

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю триває. Маємо надію, що тісна співпраця між закладами освіти та службою зайнятості  й надалі сприятиме професійному самовизначенню учнів, насамперед виявленню й розвитку схильностей і здібностей, формуванню мотивів вибору професії, професійних інтересів, моральних та інших якостей, важливих для майбутньої трудової діяльності.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує