Головна / Новини / Події / 1 червня - Міжнародний день захисту дітей

01.06.2018

Категорія: Події

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

   Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято було засноване в листопаді 1949 року в Парижі, по завершенню Другої світової війни. Тоді людство зрозуміло, яку цінність мирне небо має для кожної дитини, для кожної сім’ї. Служба у справах дітей Олевської райдержадміністрації постійно працює над проблемою дотримання прав дитини. Щомісячно проводяться засідання комісії з захисту прав та законних інтересів дітей. Активізована робота з розвитку та підтримки сімейних форм виховання дітей. Вживаються заходи, щодо забезпечення максимального влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання: усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячий будинок сімейного типу, проводиться розяснювалдьна робота серед населення по впровадженню нової форми сімейного виховання - патронату.

   1 червня о 10 год. біля Олевського будинку культури зібралися діти району для відзначання свого свята. Працівники Олевського центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді, Олевської служби у справах дітей, відділу культури організували відзначається Міжнародний дня захисту дітей. В рамках свята відбулися різні конкурси: малюнок на асфальті, малюнок на  мольбертах, спортивні конкурси. Привітав зі святом дітей заступник міського голови Олександр Ніколайчук

   Міжнародний День захисту дітей – це добрий привід замислитися над проблемами і малят, і підлітків, і тих, хто наближається до межі, за якою дорослість. Адже цей день стосується життя і тих, котрі ще граються в пісочниці, і тих, котрі готуються до нового життя, переступаючи шкільний поріг. Дбати про дітей, робити їхнє дитинство щасливим, пригортати до серця рідних і вділяти любові чужим, позбавленим родинного тепла, бо ж, кажуть, «чужих дітей не буває». Таким може стати «основний закон» людяності в світі людей – закон любові. Про це ще раз нагадує Міжнародний день захисту дітей.

 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує