Головна / Новини / Події / 12 серпня у Олевську Президент України Володимир Зеленський представив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації - Віталія Івановича Бунечка

12.08.2019

Категорія: Події

12 серпня у Олевську Президент України Володимир Зеленський представив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації - Віталія Івановича Бунечка

   «Дозвольте мені представити нового голову Житомирської обласної державної адміністрації – Бунечко Віталій Іванович», — заявив Зеленський. Після цього президент вручив Бунечку посвідчення голови Житомирської ОДА. Новий очільник ОДА пообіцяв, що його робота базуватиметься на принципах відкритості та публічності.

   «Ми знищимо корупцію... ми очікуємо інвесторів на Житомирщину, як зарубіжних, так і наших», - додав голова ОДА. Глава держави, у рамках робочого візиту, підняв  питання  незаконного видобутку бурштину та винищення лісів. Президент Володимир Зеленський доручив звільнити керівників поліції та Служби безпеки Житомирської області через причетність до схем із незаконного видобутку бурштину. "Ми почнемо працювати по всіх прізвищах у цих трьох областях.. Найкращий варіант, щоб вони збирали свої речі і змінили адресу свого існування, змінили країну свого життя. Це буде найм'якший варіант. У цій схемі і Нацполіція, і Служба безпеки, і таке інше. У Житомирській області, я так розумію Олевський і Овруцький райони. Керівників райвідділів поліції я дуже прошу звільнити", - сказав Зеленський під час наради.

   Відмітимо, що новопризначений голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко ініціює проведення аудиту у всіх лісових господарствах області.

   Участь у нараді також  взяли представники силових  та правохоронних органів, територіальних відомств області, громадськість.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує