Головна / Новини / Події / 16.08.2019 відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олевської райдержадміністрації

16.08.2019

Категорія: Події

16.08.2019 відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олевської райдержадміністрації

Відкрив засідання Стужук В.М.- начальник Олевського районного сектору Управління ДСНС в Житомирській області.

       Відповідно до порядку денного розглянули питання:

- про масове отруєння людей в закладі масового харчування «Магнат»;

- заходи щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів освіти, культури, охорони здоров’я та об’єктів соціального захисту району;

- забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою; 

- стан протипожежного водопостачання в районі;

- підготовка до навчань щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування під час проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 із залученням спеціалізованих служб цивільного захисту та органів місцевого самоврядування.         

          Про харчове отруєння людей проінформувала Козловець Л.А.-начальник Олевського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.Вона  ознайомила присутніх із станом справ щодо виявлення причин отруєння людей у закладі масового харчування «Магнат» під час святкування весілля.Відомо, що було госпіталізовано 10 осіб, які лікуються у інфекційному відділенні Олевської міської лікарні. Попередньо лікарі припускають, що причиною занедужання є сальмонельоз. Точну причину буде встановлено за результатами аналізів.

      З метою запобігання масових  інфекційних захворювань  і харчових отруєнь серед населення Олевського району були прийняті рішення та дані відповідні доручення.

      Про стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою проінформував Мілянович А.Р.-завідувач відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Олевського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

     Про стан протипожежного водопостачання в Олевському районі доповідав Шишук С.В.- начальник 17 ДПРЧ м.Олевськ.

     Про підготовку до навчань щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування під час проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 із залученням спеціалізованих служб цивільного захисту та органів місцевого самоврядування доповів Ушко В.І.- начальник відділу інфраструктури, містобудування та з питань цивільного захисту управління економічного розвитку Олевської РДА. 

    З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у населених пунктах районну а також в об’єднаних територіальних громадах району обговорено перелік заходів, прийняті відповідні рішення.  

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує