Головна / Новини / Події / 3 грудня - Міжнародний день інвалідів

03.12.2018

Категорія: Події

     У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Сьогодні рівень цивілізованості та культури суспільства визначаються ставленням до проблем людей з особливими потребами. Метою соціальної політики нашої держави є не тільки соціальне забезпечення людей з особливими потребами, а і надання можливості повною мірою інтегруватися в життя суспільства, стати його повноправними членами та реалізовувати свої таланти та вміння.

     3 грудня до Міжнародного дня інвалідів у Олевській музичній школі  влаштовано свято для дітей-інвалідів з дитинства  та їх батьків.

     Присутніх в залі вітали народний депутат України Володимир Юрійович Арешонков,  голова Олевської райдержадміністрації Дмитро Лазаренко, заступник міського голови Яків Осипчук, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Островська.

     Приємною несподіванкою для запрошених на заході стали подаруночки для усіх діток присутніх на святі.

Голова Олевської райдержадміністрації Дмитро Лазаренко зазначив: «Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і дбати та пам'ятати про них не тільки 3 грудня, а й протягом всього року. Бажаю кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях та віри у світле майбутнє.  Дякую усім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього».

Організатори заходу  створили в залі доброзичливу гармонійну атмосферу, для того, щоб люди з особливими потребами хоча б на мить забули про свої вади та хвороби. Для запрошених було підготовлено змістовний концерт вихованцями Олевської музичної школи.

      Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому, відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з особливими портребами , що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує