Головна / Новини / Події / Відзначили День працівника соціальної сфери на Олевщині

02.11.2018

Категорія: Події

Відзначили День працівника соціальної сфери  на Олевщині

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента, відзначається День працівника соціальної сфери.

Напередодні професійного свята для працівників соціальної сфери Олевського району відбувся районний святковий захід.

02 листопада в залі  Олевського ЦХЕТУМу зібралися спеціалісти усіх закладів району, які безпосередньо забезпечують державну підтримку і соціальний захист громадян, представники трудових колективів, очільники району та ОТГ.

Зі словами привітань до присутніх звернувся  голова районної державної адміністрації Дмитро Лазаренко, який зауважив: «Соціальна робота – це не просто професія, це справжнє мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми, а день працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Сьогодні, саме вам, випало непросте завдання – бути провідниками соціальної політики в період суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві.

На завершення свого виступу Дмитро Лазаренко побажала всім міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Багато теплих слів під час заходу було сказано на адресу соціальних працівників і від голови Олевської  районної ради Віктора Троца, заступника міського голови Яківа Осипчука, Народного депутата України Володимира Арешонкова,  першого заступника Житомирської обласної ради Сергія Крамаренка, помічника Благодійного фонду С. Пашинського Андрія Іванова та начальників управлінь соціальної сфери району.

Найкращі представники, які працюють у соціальній сфері, були відзначені подяками та цінними подарунками.

Після урочистої частини заходу музичні дарунки працівники соціальної сфери отримали від творчих колективів та солістів Олевського центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує