Головна / Новини / Події / День усиновлення

01.10.2018

Категорія: Події

День усиновлення

   Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.  Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду. Батьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх.

   Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що, волею долі, у них відібрало життя, – батьківської любові.

Усиновлення, встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу – це акти великої соціальної ваги, прояв гуманізму, а також реалізація природної потреби материнства і батьківства та водночас захист від самотності, як дорослих так і дітей.
На території ОТГ  проживає  16 усиновлених дітей, під опікою, піклуванням знаходиться  89 дітей, створено та функціонує  9 прийомних сімей, в яких виховується 22 дитини позбавлених батьківського піклування.

Сьогодні держава підтримує тих, хто прийняв рішення та ступив на шлях усиновлення та створення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування родин, де будуть зігріватися серця.  В День усиновлення в Україні прийнято дякувати від імені всього суспільства усиновителям, співробітникам дитячих будинків, прийомним батькам, опікунам, піклувальникам, співробітникам служб у справах дітей – усім, хто причетний до цього свята. День усиновлення на Україні є ще одним важелем захисту прав дітей, які позбавлені батьківської опіки

   Олевський міський ЦСССДМ сільно зі службою у справах дітей Олевської райдержадміністрації провели районний захід присвячений Дню усиновлення. Під час урочистостей прийомні батьки,опікуни, працівники ЦСССДМ отримали подяки та грамоти від обласної державної адміністрації та міської ради.

Учні Олевського ЦХЕТУМу подарували присутнім гарну святкову програму.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує