Головна / Новини / Події / Мобільний сервісний центр МВС у Олевську надав послуги багатьом жителям району.

04.05.2017

Категорія: Події

Мобільний сервісний центр МВС у Олевську надав послуги багатьом жителям району.

Сьогодні, 4 травня відбулась перша робоча поїздка мобільного сервісного центру МВС у місто Олевськ, де мешканці району та прилеглих населених пунктів впродовж дня обмінюють свої посвідчення водія або зареєструють транспортні засоби.

Сучасний пересувний центр оснащений обладнанням, за допомогою якого фахівці надають громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність чи наявність судимостей.

Такі сервісні центри створені з метою забезпечити комфорт громадянам які проживають у віддалених населених пунктах області під час отримання державних послуг, адже дають можливість зекономити час та кошти витрачені на дорогу до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС.

Попередньо ознайомитися з переліком документів, необхідних для отримання будь-якої послуги, можна на сайті ГСЦ МВС hsc.gov.ua  та за телефоном (044) 290-19-88.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує