Головна / Новини / Події / Освітян Олевського району привітали з Днем вчителя

29.09.2017

Категорія: Події

Освітян Олевського району привітали з Днем вчителя

Освітян Олевського району привітали з Днем вчителя

 

     Справжнім вчителем треба вродитися, адже вчитель – це не професія, а велике покликання. У День вчителя щоденну нелегку вчительську працю відзначають по-особливому - урочисто, сердечно, дуже шляхетно.

     У четвер, 28 вересня, в Районному будинку культури  відбулись урочистості з нагоди професійного свята педагогів. У залі РБК зібрались вчителі, вихователі, працівники позашкільних навчальних закладів, керівники району, відділу освіти та профспілки освітян. З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Дмитро Олексійович Лазаренко, народний депутат України  Володимир Юрійович Арешонков,, заступники міського голови Яків Миколайович Осипчук та Олександр Володимирович Ніколайчук, ,заступник голови районної ради Олександр Станіславович Ковальчук, начальник відділу освіти Валерій Петрович Левченко та керівник профспілки працівників освіти і науки Наталія Степанівна Яценко.          

      Почесні гостідякували освітянам району за самовіддану працю, терпіння і вірність вчительському обов’язку. Бажали миру та злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпної життєвої енергії. Теплі привітання, письмові подяки  стали подарунками  для вчителів району.

      За високий професіоналізм, активне впровадження нових форм, методів навчання, виховання учнівської молоді та з нагоди Дня працівників освіти Почесними грамотами Верховної Ради України, Житомирської обласної державної адміністрації, грамотами райради та райдержадміністрації, грамотами відділу освіти і профспілкової організації було нагороджено кращих працівників, які досягнули найбільших успіхів у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

    Святковим дарунком освітянам став також концерт, в якому взяли участь вихованціОлевського ЦХЕТУМу, артисти районного будинку культури,чудовим виступом порадував запрошений   ансамбль української пісні «Калина» з смт. Рокитного.

   Наприкінці свята педагогогам-ветеранам було вручено квіти та подарунки.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує