Головна / Новини / Події / Оздоровлення інвалідів загального захворювання та учасників АТО у 2017 році

05.05.2017

Категорія: Події

Оздоровлення інвалідів загального захворювання  та учасників АТО у 2017 році

Управлінням  праці вже повідомлялось, що урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України  від 01.03.2017 року №110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. №187 і від 31 березня 2015 року №200» якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками.

 Путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа-управління-санаторій). Людина самостійно зможе обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутись до управління праці, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного оздоровлення визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.

На сьогодні відповідний наказ Міністерства соціальної  політики  України  від 06.04.2017 року №575 вже прийнято, та  установлено у 2017 році граничну вартість путівки (ліжко-дня) за надання послуг із  санаторно-курортного лікування деяким категоріям інвалідів, а саме:

За детальною інформацією звертатись за телефоном 2-17-70, або за адресою управління праці м.Олевськ, вул.Привокзальна,5.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує