Головна / Новини / Події / Пільгове перевезення громадян

10.06.2015

Категорія: Події

Пільгове перевезення громадян

Управління праці та соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації інформує, щодо права окремих категорій громадян на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті:

Відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 №76-VIII з 1 червня 2015 року скасовується право окремих категорій громадян на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті.

Зазначені зміни стосуються ветеранів праці, дітей війни, учасників війни, жертв нацистських переслідувань, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, інвалідів ІІІ групи та інших.

Разом з цим, постановами Кабінету Міністрів України від 17.05.1993р. №354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» і від 16.08.1994р. №555 «Про поширення чинності постанови Кабінету України від 17 травня 1993р. №354» передбачено право пенсіонерів за віком і нвалідів на безоплатний проїзд на міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах.

Таким чином, особи, які належать до учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, з 1 червня цього року зможуть реалізувати своє право на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком або інваліди.      

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує