Головна / Новини / Події / Працівники культури і майстри народного мистецтва відсвяткували професійне свято

10.11.2017

Категорія: Події

Працівники культури і майстри народного мистецтва відсвяткували професійне свято

Працівники культури і майстри народного мистецтва відсвяткували професійне свято

Урочисті заходи, приурочені Дню працівників культури і майстрів народного мистецтва відбулися 9 листопада в міському будинку культури. Зі словами подяки за плідну працю та привітаннями з професійним святом виступили:  заступник голови районної ради Олександр Ковальчук,  та заступник міського голови Яків Осипчук

Почесними грамотами  за самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у примноження духовних цінностей і розвиток культури району та з нагоди відзначення Дня працівників культури і майстрів народного мистецтва, були нагороджені  працівники клубних закладів, бібліотек та музичної школи.

Усім присутнім талановита молодь рідного краю подарувала цікаву концертну програму з вокальними та гумористичними  номерами.

     Культура робить людину особистістю, формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Національна культура живе та розвивається завдяки творчій праці представників цієї галузі, які з ентузіазмом та любов’ю до прекрасного звеличують рідну Україну, примножують її успіхи і досягнення. Сьогодні надії на краще майбутнє нашої держави пов’язані з розвитком культури, із збереженням духовного потенціалу народу. 

Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність, незважаючи на потужні натиски, зайняти гідне місце серед світових культур. Українська культура консолідує на розвиток держави, розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями, де б ми не були.

Без традиції — нема культури, а без культури — нема нації.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує