Головна / Новини / Події / Привітання з нагоди Дня рятівника

18.09.2018

Категорія: Події

Привітання з нагоди Дня рятівника

Щиро вітаємо  Вас з Вашим професійним святом!

Людське життя – це справжній скарб. Його потрібно берегти, але доволі часто люди стають заручниками обставин, які загрожують життю. І в цей непростий час ми по-особливому ставимось до поняття безпеки. Перед нами стоять дуже серйозні виклики. Тому ваша професійна діяльність має надзвичайно важливе значення. Щодня ви стоїте на захисті життя кожного українця. У боротьбі з аваріями, катастрофами та стихійними лихами Ви завжди демонструєте найкращі людські якості: виняткову самопожертву і відвагу. Ви рятуєте людей з вогню і з-під руїн, від повені, долаєте завали та снігові замети. Ви  щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.

Сьогодні працівники Олевського районного відділу  управління ДСНС України в Житомирській області гідно виконують поставлені державою завдання.  Від всіх мешканців Олевщини висловлюємо  щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість під час виконання службового обов’язку.
Бажаємо усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!  Миру Вам, злагоди і поменше тривожних викликів.      Голова адміністрації                                                                            Голова районної ради

Дмитро Лазаренко                                                                                     Віктор Троц     

 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує