Головна / Новини / Події / Про залучення міжнародної технічної допомоги

25.05.2017

Категорія: Події

Про залучення міжнародної технічної допомоги

 

     З метою розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції МСП та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів району (міста) інформуємо про початок надання грантів в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» згідно з Річним програмним запитом (APS) № 01. Зацікавлені підприємства можуть надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

Гранти за цією програмою надаватимуться:

- малим і середнім підприємствам і підприємцям;

- виробникам сільськогосподарської продукції (МСП);

- сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (СОК) та їх об’єднанням;

- малим і середнім підприємствам (МСП) в сфері агропромислового сектору (переробка, логістика, збут, тощо);

- галузевим сільськогосподарським асоціаціям.

 

     Проект «Агросільрозвиток» планує надати протягом 2017 року приблизно 30 млн. гривень в рамках цього Річного програмного запиту (APS) через 25 запланованих грантів. Очікується, що сума кожної грантової угоди може коливатися в межах від 650 тис. грн. до 3 млн. грн., але кінцева сума залежатиме від грантової діяльності та остаточних переговорів і може виходити за межі цього діапазону. Очікується, що термін дії будь-якої грантової угоди за даним запитом не перевищуватиме 12 місяців.

     Заявки на гранти за даним запитом приймаються до 27 грудня 2017 року та розглядатимуться по мірі надходження.

     За більш детальною інформацією щодо проекту та критерій участі звертатися до Дмитра Бєлона, менеджера грантів, e-mail: grants@ukraineards.com. або до Олександра Кондратенка, e-mail: wings@i.ua, тел.: +380504419911, +380680241413

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує