Головна / Новини / Події / Середня вартість санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації у 2017 році

05.05.2017

Категорія: Події

Середня вартість санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації у 2017 році

Відповідно до затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 17.06.2004 №785 Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян, грошова  компенсація замість санаторно-курортної путівки виплачується інвалідам  війни та інвалідам, зазначеним у ст. 6-2 Закону «Про жертви нацистських  переслідувань», за місцем їх обліку 1 раз на 2 роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або (за бажанням), якщо ці особи протягом двох років не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок.

Грошова компенсація виплачується у таких розмірах:

інвалідам війни І та ІІ груп  –100%;

інвалідам війни ІІІ групи -75% середньої вартості путівки, встановленої на відповідний бюджетний рік.

Крім того, постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2007 №150 передбачена виплата грошової компенсації за невикористану  санаторно-курортну путівку та за самостійне санаторно-курортне лікування інвалідам від загального захворювання та інвалідам з дитинства, які  перебувають на обліку в органах праці та соціального захисту населення для забезпечення путівкою і не отримали її за три роки перебування на обліку, не рахуючи рік звернення.

Грошова компенсація за путівку та самостійне лікування нараховується і виплачується:

інвалідам І та ІІ групи -75%,

ІІІ групи- 50% розміру  середньої  вартості санаторно-курортної путівки, встановленої на відповідний  бюджетний рік.

Розмір компенсації середньої вартості путівки та самостійного  санаторно-курортного лікування визначає Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном у межах обсягу коштів, виділених у Державному бюджеті  на  поточний рік.

Наказом Мінсоцполітики від 27.03.2017 №475, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 06.04.2017 за № 459/30327, на 2017 рік  установлено розмір  компенсації середньої вартості  санаторно-курортної путівки  у сумі 440 грн.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує