Головна / Новини / Події / Шановні освітяни Олевщини!

29.09.2017

Категорія: Події

Шановні освітяни Олевщини!

   Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників освіти. Для більшості громадян, незалежно від їх професійної діяльності, це свято є особливим та незабутнім. Воно звільняє від буденності, допомагає осягнути найголовніше в житті.

     У цей день кожен з нас, якого б віку і суспільного становища він не досяг, неодмінно з теплотою і любов'ю згадує свого першого вчителя, рідну школу. Адже саме ви даєте дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими в житті.  Схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітян, зусиллями яких твориться майбутнє нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите маленьких українців пізнавати нове і пам’ятати свою історію. Ваша праця є запорукою духовно-морального та інтелектуального зростання наших дітей. Ви з високою відповідальністю служите найшляхетнішій справі і гідні самої щирої вдячності за терпіння, мудрість і вірність обраній професії.

    Бажаємо Вам міцного здоров'я, творчого довголіття та творчого натхнення. Нехай Ваша професійна нива поповнюється новими вагомими здобутками, всі починання стають успішними, а життєвий оптимізм приносить впевненість у завтрашньому дні.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                 Голова районної ради

Д.О.Лазаренко                                                         В.М.Троц

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує