Головна / Новини / Події / Сьогодні на Олевщини відзначили День Соборності України.

22.01.2018

Категорія: Події

Сьогодні на Олевщини відзначили День Соборності України.

Сьогодні на Олевщини відзначили День Соборності України.

 

Урочистості з нагоди Дня Соборності України відбулися в районному Будинку культури . З привітальними словами  з нагоди державного свята України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році  до всіх  присутніх звернулися: голова районної ради Віктор Троц, керівник апарату районної державної адміністрації Леонід Котвицький та заступник голови Олевської міської ради Олександр Ніколайчук,  які зазначили, що  День Соборності України  це свято, яке нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а є у нас єдина держава і ми – єдиний  дружній народ. Вокальні колективи подарували пісні про Україну, танцювальний колектив «Тіп-топ» виконав композицію «Квіти України».

Також в рамках святкування у районних та сільських бібліотеках функціонують тематичні книжкові виставки, у навчальних закладах проведено тематичні виховні години та уроки.

День Соборності  України - це нагадування про те, що сила нашої держави  в єдності українських земель. Сьогодні ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує