Головна / Новини / Події / Свято здійснення мрій – Святий Миколай завітав на Олевщину!

21.12.2017

Категорія: Події

Свято здійснення мрій – Святий Миколай завітав на Олевщину!

Свято здійснення мрій – Святий Миколай завітав на Олевщину!


      Одним з найулюбленіших усіма дітьми свят є день Святого Миколая. Це свято полюбляють не лише діти, а й дорослі, згадуючи подарунки, знайдені під подушкою. Діти вірять в Миколая. Вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями.

      Традиційно 19 грудня у міському будинку культури відбулося свято «На радість дітям Миколай іде по світу» для дітей учасників АТО  та дітей внутрішньо переміщених осіб Олевського району. Були також запрошені дітки 1-х класів міста Олевська. Для них  було підготовлено святковий концерт, конкурсну програму під час якої кожна дитина отримала море позитивних емоцій.

         Яскраве, сповнене жартами захоплююче дійство подарував дітям до Дня Святого Миколая творчий колектив будинку культури,  вихованці ЦХЕТУМу  та музичної школи, танцювальний колектив «Модерн».

       Дитяча безпосередність і щирість об’єднала  глядачів та акторів. Велика зала дзвеніла сміхом, гула оплесками, відлунювала голосами юних співаків та танцюристів. Дітям зазначених категорій сіл та селищ та міста району цього дня за підтримки  Олевської райдержадміністрації  та районної ради було вручено новорічні подарунки, а всі  присутні  по завершенні свята  отримали медово-імбирні пряники.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує