Головна / Новини / Події / Урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення та 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2018

Категорія: Події

Урочистості з нагоди  Дня пам’яті та примирення  та 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Урочистості з нагоди  Дня пам’яті та примирення  та 73- річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Олевському районі відзначали із 8 по 9 травня. 8 травня у Олевську пройшла  акція під назвою «Данина пам’яті», яка включила в себе відвідування ветеранів війни, учасників бойових дій, в’язнів концтаборів. Очільник району Дмитро Лазаренко  разом з іншими керівники установ здійснили об’їзд могил воїнів  полеглих у Другій світовій війні віддавши данину шани. Цього дня всі жителі району прикрашали свій одяг символом вшанування пам’яті жертв Другої світової війни – червоним маком. Ця квітка – пам’ятний знак жертв усіх військових і громадянських конфліктів, а також відображення кривавого сліду від пострілу.

В бібліотеках району пройшли виставки-інсталяції, виставки-панорами та вечори пам’яті. Відбулося урочисте покладання квітів до обеліска у центрі міста Олевськ.

З нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війнівідбувся мітинг з покладанням гірлянд, вінків, квітів за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудових колективів, ветеранів, молоді до пам’ятників та пам’ятних знаків  загиблих у Другій світовій війні. Це гарний звичай згадати всіх полеглих за щасливе майбутнє своїх нащадків.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує