Головна / Новини / Події / Відбулась нарада з питань проведення перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки у Олевському районі.

11.05.2017

Категорія: Події

Відбулась нарада з питань проведення перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки у Олевському районі.

Сьогодні, 11 травня  голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко провів нараду з питань проведення перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки у Олевському районі.

У нараді взяли участь голова районної ради Віктор Троц, керівник апарату адміністрації Леонід Котвицький, директор Олевського районного сектору Управління ДСНС України Віктор Стужук, керівники підприємств, установ та організацій району.

Під час наради між присутніми були розподіленні відповідні завдання щодо підготовки до перевірки ланки Олевського району територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області щодо стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і вказано на проблеми, які потрібно усунути перед даною перевіркою.

Метою перевірки є визначення рівня організаційної і практичної готовності керівного складу, органів управління цивільного захисту до виконання завдань, спрямованих на запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, захист населення від їх наслідків, пожежної безпеки, проведення рятувальних робіт та організації життєдіяльності постраждалого населення; перевірка повноти і реальність плануючих документів щодо організації проведення заходів захисту населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків.

Голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко відмітив, що питання цивільного захисту та протипожежної безпеки є дуже важливими і потребують серйозного підходу до виконання завдань, які покладені на кожного із присутніх відповідно до чинного законодавства.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує