Головна / Новини / Події / Олевщина відзначила Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

09.11.2018

Категорія: Події

Олевщина відзначила Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

 

 

Олевщина відзначила Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

 

9-ого листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день  працівників культури та аматорів народного мистецтва.  Це свято є визнанням заслуг людей творчих, емоційних, які допомагають усім нам розуміти і цінувати прекрасне, дбають про естетичне і моральне виховання, сприяють збереженню народних традицій і звичаїв.

 

 У міському Будинку культури 09 листопада відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

 

 З вітальними словами до діячів культури, майстрів народної творчості та аматорів зі сцени звернулися:  голова Олевської районної державної адміністрації Дмитро Лазаренко, заступник голови районної ради Олександр Ковальчук, заступник міського голови Яків Осипчук, депутат Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук, та перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко.

 

Звертаючись до присутніх, очільник району висловив щиру подяку працівникам культурної сфери і зазначив: “Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії  традицій, звичаїв сіл, селищ, району та країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, формує національну свідомість, робить нас неповторними, несхожими на інших. Сьогодні мені хочеться подякувати вам за професіоналізм та уміння принести радість, втіху і спокій у душі людей”.  

 

За вагомий особистий внесок у збереження, розвиток і популяризацію культурно – мистецької спадщини району спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради були відзначені кращі працівники закладів культури.

 

Подяки народного депутата Володимира Арешонкова отримали: народний аматорський вокальний ансамбль «Калиновий цвіт», народний аматорський вокальний ансамбль «Уборть», народний аматорський ансамбль «Вербиченька», директори Будинків  культури .

 

Сертифікати на придбання ноутбуків від народного депутата України Володимира Арешонкова були вручені для бібліотеки с. Калинівка, Будинку культури с. Кам’янка і для Хмелівського сільського клубу. А Олевська центральна бібліотечна система отримала подарунковий сертифікат на підписку газети «Незалежна».

 

Щиро вітаємо усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя, найважливішій зі сфер – культурі!

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує