Головна / Новини / Події / Як долучитись до команди бюро змін «Дитяча Демократія» на Житомирщині. УМОВИ конкурсу

06.11.2018

Категорія: Події

На Житомирщині розпочинається прийом заявок та конкурсних робіт до участі у молодіжному проекті «Дитяча Демократія». Переможці конкурсу увійдуть до складу Бюро змін «Дитяча Демократія», отримають знання та навички з проектного менеджменту, побудують демократичні стосунки з дорослими членами команди і разом з експертами реалізують найцікавіші ідеї.

 

Проект Бюро змін «Дитяча Демократія» презентувала дружина Президента Марина Порошенко в «Арсеналі Ідей» під час робочого візиту до Житомирщини 29 жовтня.

 

Мета проекту та проведення конкурсу – відбір найбільш активних, мотивованих і ефективних дітей із Житомирської області для подальшої роботи в рамках програми «Дитяча Демократія».

 

До участі у конкурсу запрошуємо дітей та підлітків віком від 12 до 16 років із м. Житомир та районів і міст Житомирської області, які мають бажання ініціювати та реалізувати ідеї, що поліпшуватимуть життя в нашій країні.

 

Досвід організаційної роботи або волонтерства у громадському секторі, реалізації проектів, творчої, наукової та винахідницької діяльності вітається.

 

Для того, аби потрапити до команди бюро змін «Дитяча Демократія» необхідно подати:

 

 

Конкурсна робота має відповідати таким умовам:

 

-  відеозапис може бути виконано у будь-якій формі, обраній Учасником,

-  героєм відеозапису має бути сам Учасник, а не третя особа,

-  загальна тривалість відеозапису не має перевищувати 3 хвилин.

 

Конкурсна комісія оцінюватиме конкурсні роботи за критеріями:

 

 

Комісія визначить 20 переможців, які увійдуть до складу Бюро «Дитяча Демократія».

 

Переможці отримують посвідчення учасника Бюро змін «Дитяча Демократія», а по закінченні терміну роботи у Бюро – Сертифікат із зазначенням виконаного проекту.

 

Крім цього, переможці зможуть стати учасниками тренінгової програми «Дитяча Демократія», для них упродовж дії програми організовуватимуться зустрічі та заходи за участю провідних фахівців у галузі освіти, управління, соціальних відносин, мистецтва тощо.

 

Кращі конкурсні роботи представлять у програмі Освітнього фестивалю «Арсенал Ідей».

 

Заявки приймаються до 31 грудня 2018 року. Оголошення результатів Конкурсу відбувається не пізніше 20 січня 2019 року.

 

За детальною інформаією можна звернутись до конкурсної комісії за тел.: (063) 267-11-14, (067) 419-67-24, e-mail: arsenal.idei.zt@gmail.com, адреса: 10014, Житомир, вул. Михайлівська, 7.

 

Організатори Конкурсу - Благодійний фонд «Мистецький Арсенал», Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал». Офіційні сайти організаторів: www.art-arsenalfund.org  www.artarsenal.in.ua

 

Довідково. Ідея проект «Дитяча демократія» полягає у моделюванні та створенні нової форми організації, що має демократичну структуру. Вона передбачає співпрацю підлітків та дорослих експертів у розробці, організації та реалізації соціально важливих проектів, що допоможе молодим активним людям навчитися брати на себе відповідальність та отримати унікальний досвід демократичної поведінки, що є особливо актуальним та своєчасним у нашій країні в контексті розвитку громадянської освіти. Діяльність організації впливатиме на розвиток місцевих громад та їх активності, на залучення молоді до вирішення важливих суспільних проблем.

 

Мета проведення Конкурсу:

 

Дивіться також:

Відзначили День працівника соціальної сфери на Олевщині
Для дітей районів та ОТГ Житомирщини передали нові шкільні автобуси. ФОТО
У Житомирі Марина Порошенко відвідала фестиваль сучасної культури «Жовтень у Жовтні» та презентувала молодіжний проект «Дитяча демократія»

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує