Головна / Новини / Події / «Єдиний стрілецький день» в м.Новоград-Волинську

31.05.2017

Категорія: Події

«Єдиний стрілецький день» в м.Новоград-Волинську

Делегація Олевського району взяла участь у інструкторсько – методичних навчаннях «Єдиний стрілецький день» в м.Новоград-Волинську

 

На  стрілецькому полігоні  в м.Новоград-Волинську  30 травня провели інструкторсько – методичні навчання«Єдиний стрілецький день».  Делегацію від Олевського району очолив  голова Олевської райдержадміністрації  Дмитро Лазаренко, якого разом з керівним складомОлевського РВК, загонів оборони  та роти охорони  вчили практичним  вправам стрільби.   Вивчали тактичну медицину та інженерну підготовку.   Відпрацьовували практичні вправи стрільби з автомата АК-74 та пістолета ПМ. До навчань були долучені також наші сусідні  райони області: Ємільчинський, Коростенський, Лугинський, Новоград-Волинський, Пулинівський.

Як розповів  в.о. начальника  відділення військового обліку та бронування сержантів та солдат запасу  Олевського районного військового комісаріату Анатолій Існюк:  

-  «Наша задача – показати, як потрібного готувати до завдань підрозділи територіальної оборони та райдержадміністрації, які в себе в районі  відповідають за підготовку певних підрозділів.  Головне перевірити не кількість, а якість командного складу. Надати керівникам практичні навички для проведення занять з особовим складом».

Наш район в цілому з усіма завданнями справився на «добре».

 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує