Головна / Новини / Події / Заходи з нагоди Міжнародного жіночого свята

07.03.2018

Категорія: Події

Заходи з нагоди Міжнародного жіночого свята.   

        6 березня 2018 року в Олевькому міському  будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня.

         Зі святкової сцени найкращу половину людства району привітали голова районної державної адміністрації Дмитро Лазаренко, голова районної ради Віктор Троц та заступник міського голови Олександр Ніколайчук. У своїх виступах вони відмітили, що на теплі жіночих сердець, материнській доброті, невпинній турботі про близьких тримаються мир і злагода в кожній сім’ї та побажали їм невичерпної енергії, добробуту, щастя, великого кохання та благополуччя.

        Свої побажання любові, щасливої долі та родинного затишку напередодні одного з найкращих свят всім жінкам району висловив народний депутат України Володимир Юрійович Арешонков. Також, він вручив Грамоти та подарунки жінкам- вихователям будинків сімейного типу Олевського району.

         Святковий настрій глядачам подарували аматори міського будинку культури, а родзинкою концертної програми став виступ народного депутата України Володимира Арешонкова, який своїм пісенним подарунком вразив жіночу публіку.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує