Головна / Новини / Події / Запроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій

12.06.2015

Категорія: Події

Запроваджено оновлений  порядок надання  житлових субсидій

 

Відповідно до постанови Кабінету Мінінстрів України  від 28.02.2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій з 01 травня 2015 року запроваджено оновлений  порядок надання  житлових субсидій, згідно з яким субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на 12 місяців, при цьому розмір  субсидій розраховується окремо на опалювальний і неопалюваний періоди.

Зазначеною постановою Кабінету Міністрів України також встановлено, що особам, які отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014-2015 років, субсидія на наступний період призначається без звернення, на підставі отриманих даних від ДФС, ПФУ тощо.

Так у повідомленні про призначення житлових субсидій, що видається заявнику, який звернувся в неопалювальний період, зазначається, що субсидію призначено на 12 місяців, а розмір субсидій розраховано на неопалювальний період.

Субсидія на опалюваний період буде розрахована додатково, на початку опалювального періоду після отримання інформації від організацій, що надають послуги, про розмір платежу за житлово-комунальні послуги виходячи із цін і тарифів, які діятимуть на той час.

  

 

УП та СЗН Олевської РДА

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує