Головна / Новини / Події / Засідання міжвідомчої робочої групиз питань незаконного видобутку бурштину на території Олевського району

12.06.2018

Категорія: Події

Засідання міжвідомчої робочої групиз питань незаконного видобутку бурштину на території Олевського району

       12 червня 2018 року о 10 -00  в приміщенні райдержадміністрації було проведено   чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань незаконного видобутку бурштину на території Олевського району, за участю керівників силових структур, прикордонної служби, директорів лісогосподарських підприємств та представників райдержадміністрації та районної ради. Було розглянуто питання щодо протидії незаконному видобутку бурштину на території Олевського району в поточному році. По даному питанню виступили голова райдержадміністрації  Лазаренко Д.О., в.о. начальника Олевського відділення поліції Прищепа Р.В., директор ДП «Білокоровицьке лісове господарство» Шевчук Ю.І. та інші.

        Було прийнято відповідне рішення, зокрема,  щодо проведення спільних заходів силових структур району з ліквідації незаконно створених штучних каналів в лісових масивах ДП «Білокоровицьке лісове господарство», ДП «Олевський лісгосп АПК». , а також  проводити інформування населення району через засоби масової інформації про недопущення та запобігання підпалів лісових масивів, торф’яних масивів, сухої трави, та притягнення їх до відповідальності громадян.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує