Головна / Новини / Події / Засідання тимчасової комісії з питань інциденту, що відбувся в межах Кишинського старостинського округу

20.10.2017

Категорія: Події

Засідання тимчасової комісії з питань інциденту, що відбувся в межах Кишинського старостинського округу

20 жовтня 2017 року о 12:00 год. у великому залі райдержадміністрації відбулося засідання тимчасової комісії з питань інциденту, що відбувся в межах Кишинського старостинського округу Олевської міської ради, а саме незаконного орання земель. Участь в комісії прийняли голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко, голова районної ради Віктор Троц, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Котвицький. Запрошеними на даний захід були: слідчий слідчого відділення Хандожко Євгеній Андрійович, заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури Андрій Миколайович Мамкута, та засоби масової інформації.

 

Ініціатором засідання даної комісії була ініціативна група та за участю громадської організації «Стоп Корупції», яка відвідувала район 18 вересня 2017 року. Як не дивно, але саме ініціатори у зазначений день і час у залі були відсутні, як до речі і постраждала сторона – це жителі с.Кишин та с.Забороччя, які написали заяви до поліції про незаконне захоплення земель та  дії районної державної адміністрації. По роз’ясненню ходу дій даних заяв виступили: слідчий слідчого відділення Хандожко Євгеній Андрійович, заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури Андрій Миколайович Мамкута, які повідомили, що заяви направлені на розгляд поліції і тривають слідчі дії. Дане засідання комісії було відкрите та як сказав голова адміністрації Дмитро Лазаренко:

 

- «Влада району не ховається від людей, завжди іде на зустріч людям, та працює в межах чинного законодавства».


Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує