Головна / Олевська районна рада / Сесії VI скликання / 31 сесія / Порядок денний

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ХХХI сесії районної ради VІ скликання 

від 21.01.2015 р. 

 

1. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

2. Про районний бюджет на 2015 рік.

3. Про план роботи районної ради на І-е півріччя 2015 року.

4. Про хід виконання Комплексної довгострокової Програми розвиткeземельних відносин та охорони земель в Олевському районі на 2007-2015 роки.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо внесення змін до проекту формування території і встановлення меж Тепеницької сільської ради.

6. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації для внесення змін до проекту формування території і встановлення меж Лопатицької сільської ради Олевського району.

7. Про затвердження Статуту комунальної установи Олевської районної ради «Олевська центральна районна лікарня» в новій редакції.

8. Про районну Програму надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю в Олевському районі на 2015-2017 роки.

9. Про надбавку, преміювання та надання матеріальної допомоги голові районної ради.

10. Про надбавку, преміювання та надання матеріальної допомоги заступнику голови районної ради.

11. Про списання основних засобів.

12. Про надання дозволу на використання коштів від об’єктів оренди комунальної установи «Олевська дитячо-юнацька спортивна школа» Олевської районної ради та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олевського району.

13. Про встановлення орендної плати судовій адміністрації та відділенню Пенсійного фонду.

14. Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України, голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради .                        

15. Про закріплення на балансі об’єкта незавершеного будівництва 45-ти квартирного житлового будинку.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

17. Про внесення змін до Статуту комунального закладу Олевської районної ради «Олевський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

18. Різне.

18.1.   Про пропозицію депутата Минюка С.А. щодо направлення звернення до правоохоронних органів про хід розгляду справи стосовно майнового стану ДКП «Олевський щебеневий завод».

18.2. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

2017-10-20 17:19:00
Засідання тимчасової комісії з питань інциденту, що відбувся в межах Кишинського старостинського округу

20 жовтня 2017 року о 12:00 год. у великому залі райдержадміністрації відбулося засідання тимчасової комісії з питань інциденту, що відбувся в межах Кишинського старостинського округу Олевської міської ради, а саме незаконного орання земель. Участь в комісії прийняли голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко, голова районної ради Віктор Троц, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Котвицький. Запрошеними на даний захід були: слідчий слідчого відділення Хандожко Євгеній Андрійович, заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури Андрій Миколайович Мамкута, та засоби масової інформації.

 
2017-10-18 16:36:00
14 жовтня у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників України

З цієї нагоди, 13 жовтня, в районному  будинку культури відбулись урочистості. Участь у заході взяли народний депутат України Володимир Юрійович Арешонков, голова Олевської  районної державної адміністрації Дмитро Олексійович Лазаренко, заступники міського голови Яків Миколайович Осипчук та Олександр Ніколайчук, учасники антитерористичної операції, воїни-інтернаціоналісти, працівники підприємств, установ, організацій району.

 
2017-10-13 11:04:00
 
Порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію

Про затвердження Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання

 
2017-10-10 17:34:00
 
Мін’юст запустив онлайн-платформу для захисту прав людей

Міністерство юстиції України розробило та запустило окремий сайт, на якому громадяни можуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав – prаvo.minjust.gov.ua.

 
2017-10-10 16:31:00
 
Увага! Завершується прийом документів від «чорнобильців» для оздоровлення у 2018 році!

Відповідно до п. 8 постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи» облік громадян, віднесених до категорії 1, та дітей з інвалідністю, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою і які мають право на забезпечення путівками шляхом надання грошової допомоги, проводять управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання.

 
2017-10-09 17:38:00
 
Закон про деокупацію дає чіткий сигнал всім нашим співвітчизникам на окупованих Росією територіях: Україна повернеться до вас, а ви – до України – Президент

Питання суверенітету, територіальної цілісності, обороноздатності України мають об\'єднувати всі політичні сили, прибирати на задній план вузькопартійні інтереси. Врешті-решт, відповідальних депутатів виявилося більше. І вони забезпечили два надзвичайно важливих голосування, які захищають національні інтереси України і життя громадян.

 
2017-10-09 17:35:00
 
Звернення Президента України. ВІДЕО

Звернення Президента України. ВІДЕО

 
2017-10-09 17:17:00
Голова Олевської райдержадміністрації Д.О. Лазаренко 05.10.2017 провів велику нараду для керівників навчальних закладів району з питань протипожежної безпеки

Питання для розгляду було одне з найважливіших - протипожежна безпека усіх навчальних закладах Олевського району. Були присутні як начальники відділів освіти, так і директори шкіл, профільні заступники. Про ситуацію в Олевському районі доповідав начальник Олевського сектору ДСНС в Житомирській області Стужук Віктор Михайлович. Було доручено оновити та розробити інструкції для кожного закладу окремо, розрахувати потребу вогнегасників та озвучено графік позапланових перевірок.

 
2017-10-06 15:46:00
 
Ігор Гундич підписав розпорядження про виділення 4 млн. грн резервних коштів для населення Бердичівського району

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підписав розпорядження «Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету».

 
2017-10-04 16:18:00
 
Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

У вересні 2017 року розпочався V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який триватиме до березня 2018 року.