Головна / Олевська районна рада / Сесії VI скликання / 31 сесія / Порядок денний

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ХХХI сесії районної ради VІ скликання 

від 21.01.2015 р. 

 

1. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

2. Про районний бюджет на 2015 рік.

3. Про план роботи районної ради на І-е півріччя 2015 року.

4. Про хід виконання Комплексної довгострокової Програми розвиткeземельних відносин та охорони земель в Олевському районі на 2007-2015 роки.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо внесення змін до проекту формування території і встановлення меж Тепеницької сільської ради.

6. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації для внесення змін до проекту формування території і встановлення меж Лопатицької сільської ради Олевського району.

7. Про затвердження Статуту комунальної установи Олевської районної ради «Олевська центральна районна лікарня» в новій редакції.

8. Про районну Програму надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю в Олевському районі на 2015-2017 роки.

9. Про надбавку, преміювання та надання матеріальної допомоги голові районної ради.

10. Про надбавку, преміювання та надання матеріальної допомоги заступнику голови районної ради.

11. Про списання основних засобів.

12. Про надання дозволу на використання коштів від об’єктів оренди комунальної установи «Олевська дитячо-юнацька спортивна школа» Олевської районної ради та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олевського району.

13. Про встановлення орендної плати судовій адміністрації та відділенню Пенсійного фонду.

14. Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України, голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради .                        

15. Про закріплення на балансі об’єкта незавершеного будівництва 45-ти квартирного житлового будинку.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

17. Про внесення змін до Статуту комунального закладу Олевської районної ради «Олевський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

18. Різне.

18.1.   Про пропозицію депутата Минюка С.А. щодо направлення звернення до правоохоронних органів про хід розгляду справи стосовно майнового стану ДКП «Олевський щебеневий завод».

18.2. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

2018-12-05 11:56:00
 
Ми не йдемо на жодні компроміси і вимагаємо негайно звільнити наших моряків – Президент на зустрічі з рідними військовополонених

Президент Петро Порошенко зустрівся з рідними військовополонених українських моряків. «Дякую за цю зустріч. Дякую як Президент і як Верховний Головнокомандувач. Хочу повідомити, що вся Україна зараз пишається вашими рідними. Пишається тим, як вони себе поводили під час агресії, під час атаки і на «Бердянськ», і на «Нікополь», і на буксир», - звернувся Петро Порошенко до рідних моряків.

 
2018-12-05 11:55:00
 
Ми з вами – Президент проінформував рідних військовополонених українських моряків про дії держави на їх підтримку

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з рідними моряків, які були захоплені в полон Російською Федерацією, проінформував про заходи, які вживаються владою для якнайшвидшого їх звільнення з російського полону.

 
2018-12-05 11:54:00
 
Президент на Прикарпатті вшанував пам’ять героя Небесної Сотні Романа Гурика

Під час робочої поїздки до Івано-Франківської області Президент Петро Порошенко вшанував пам’ять героя Небесної сотні Романа Гурика. Разом із батьками Романа Глава держави поклав квіти до пам’ятника студентам та викладачам, котрі загинули у боротьбі за незалежність України.

 
2018-12-05 11:53:00
 
Президент: Україна протистоїть російській пропаганді, що схожа за своїми методами на «геббельсівську»

Президент Петро Порошенко наголошує, що Україна так само, як і весь світ зіштовхнулася з масовою пропагандою та розповсюдженням фейкової інформації, яку використовує Росія у гібридній війні з нашою країною.

 
2018-12-05 11:52:00
 
Президент в Івано-Франківську зустрівся з представниками ділових кіл

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Івано-Франківської області зустрівся з представниками ділових кіл. Глава держави відзначив важливу роль бізнесу в напрацюванні стратегії реформування економіки України. Президент зауважив, що на перших зустрічах з підприємцями вони скаржилися, зокрема щодо проблем із поверненням податку на додану вартість, говорили про необхідність реформування валютного ринку та захисту від необґрунтованих перевірок.

 
2018-12-05 11:50:00
 
Кожна територіальна громада має визначити свої пріоритети – Президент про планування розвитку територій на 2019-2021 роки

Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області зазначив, що з урахуванням вже набутого досвіду, необхідно подолати непередбачуваність в  реалізації політики розвитку регіонів та затвердити чіткий план перспективного розвитку.

 
2018-12-05 09:09:00
 
Ігор Гундич розповів про перспективи Житомирщини 2019-2021: драмтеатр, амбулаторії, магістрат та десятки інших проектів

Будівництво амбулаторій, реконструкція обласного онкодиспансеру, прозорі офіси, новий освітній простір, культурні та спортивні об’єкти – наймасштабніші проекти, над якими працюватимуть на Житомирщині у 2019, 2020, 2021 роках.

 
2018-12-04 16:29:00
 
Ми не маємо права зупинятися у втіленні символів змін, – Ігор Гундич розповів про децентралізацію в області

Жителі Житомирщини мають бачити і відчувати позитивні результати децентралізації. Потрібно щодня доводити, що ця реформа – це правильний вибір.

 
2018-12-04 16:28:00
 
Ігор Гундич: Громада хоче чути не загальні цифри, а бачити конкретні результати децентралізації на місцях

Рада регіонального розвитку дасть старт формуванню Перспективного плану розвитку Житомирщини. Саме громади на місцях мають визначати першочергові напрямки розвитку, які втілюватимуться у 2019-2021 роках. Вони і будуть наглядно демонструвати результати децентралізації, яка зараз дає величезні ресурси громадам.

 
2018-12-04 16:27:00
 
4 роки децентралізації: Житомирщина в лідерах, – Роман Щебетов

Житомирщина залишається лідером реформи децентралізації, реалізацію якої ініціював Президент України. Завдяки цьому за 4 роки на відновлення та розбудову нових «символів змін» область отримала 588,5 млн грн із Державного фонду регіонального розвитку.