Головна / Олевська районна рада / Сесії VI скликання / 31 сесія / Порядок денний

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ХХХI сесії районної ради VІ скликання 

від 21.01.2015 р. 

 

1. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

2. Про районний бюджет на 2015 рік.

3. Про план роботи районної ради на І-е півріччя 2015 року.

4. Про хід виконання Комплексної довгострокової Програми розвиткeземельних відносин та охорони земель в Олевському районі на 2007-2015 роки.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо внесення змін до проекту формування території і встановлення меж Тепеницької сільської ради.

6. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації для внесення змін до проекту формування території і встановлення меж Лопатицької сільської ради Олевського району.

7. Про затвердження Статуту комунальної установи Олевської районної ради «Олевська центральна районна лікарня» в новій редакції.

8. Про районну Програму надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю в Олевському районі на 2015-2017 роки.

9. Про надбавку, преміювання та надання матеріальної допомоги голові районної ради.

10. Про надбавку, преміювання та надання матеріальної допомоги заступнику голови районної ради.

11. Про списання основних засобів.

12. Про надання дозволу на використання коштів від об’єктів оренди комунальної установи «Олевська дитячо-юнацька спортивна школа» Олевської районної ради та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олевського району.

13. Про встановлення орендної плати судовій адміністрації та відділенню Пенсійного фонду.

14. Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України, голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради .                        

15. Про закріплення на балансі об’єкта незавершеного будівництва 45-ти квартирного житлового будинку.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

17. Про внесення змін до Статуту комунального закладу Олевської районної ради «Олевський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

18. Різне.

18.1.   Про пропозицію депутата Минюка С.А. щодо направлення звернення до правоохоронних органів про хід розгляду справи стосовно майнового стану ДКП «Олевський щебеневий завод».

18.2. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

2018-09-18 09:37:00
Привітання з нагоди Дня рятівника

Людське життя – це справжній скарб. Його потрібно берегти, але доволі часто люди стають заручниками обставин, які загрожують життю. І в цей непростий час ми по-особливому ставимось до поняття безпеки. Перед нами стоять дуже серйозні виклики. Тому ваша професійна діяльність має надзвичайно важливе значення.

 
2018-09-14 12:00:00
 
Привітання до дня фармацевта

Встановлення державного професійного свята – це визнання соціальної важливості вашої самовідданої праці, спрямованої на забезпечення населення і закладів охорони здоров’я ефективними та якісними лікарськими засобами. Завдяки вашій професійній майстерності та самовідданості, ентузіазму та творчій насназі галузь фармації завжди була та залишається на належному рівні. Саме такою життєвою позицією ви завоювали повагу та авторитет кожної української родини.

 
2018-09-13 12:51:00
Як захиститися від домашнього тирана – консультує Міністр юстиції

Вітаю, пане Павле! Моя кума вже не один рік страждає від свого   чоловіка. Той як вип’є, постійно піднімає на неї руку. Вона боїться щось робити, бо переживає, що все одно ніхто їй не допоможе, а після того як вона напише заяву, буде ще гірше. Скажіть, що і як їй треба зробити? Олександра Коптунова. Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

 
2018-09-13 11:57:00
 
Привітання до дня працівників лісового господарства

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу. Одним з найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів.

 
2018-09-11 09:40:00
Молодь Житомирщини запрошують стати волонтерами у проектах Європейського корпусу солідарності

Українська молодь віком 18-30 років має можливість взяти участь у проектах Європейського корпусу солідарності у сфері волонтерської діяльності.

 
2018-09-06 12:32:00
 
Інформування клієнтів пробації про діяльність та послуги, які надаються Центром надання адміністративних послуг

04.09.2018 року та 05.09.2018  року за ініціативи Олевського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області начальника Наталії Мельник, старшого інспектора Анжели Козловець, фахівця Інни Стожук  спільно з Центром надання адміністративних послуг Олевської міської ради на чолі з начальником Лесею Павленко, фахівцем із соціальної роботи Комунальної установи «Центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді» Олевської міської ради Аллою Козловець в приміщенні  Олевської міської ради відбувся інформаційний захід для засуджених осіб, які перебувають на обліку.

 
2018-09-06 12:26:00
Мінімальний розмір аліментів буде підвищуватися – консультує Міністр юстиції

      Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що ви домоглися підвищення аліментів для дитини? Бо я отримувала по 930 гривень, хоча добре знаю, що батько мого сина міг би сплачувати більше. Ці гроші дуже потрібні нашим дітям, бо тих копійок, які ми отримуємо зараз, ні на що не вистачає.   Соломія Довгопляс

 
2018-09-06 12:26:00
Почали діяти нові правила виїзду дітей за кордон

З 28 серпня 2018 року в Україні почали діяти зміни в рамках другого пакету законодавчої ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, які дозволяють тимчасово  виїжджати за кордон з дитиною одному з батьків без дозволу іншої сторони.

 
2018-08-23 15:00:00
День Державного Прапора України

На Олевщині відзначили День Державного Прапора України